HomeStore Networking SwitchNET HPE Aruba SFP 1G LC SX SFP
One-time investment

NET HPE Aruba SFP 1G LC SX SFP

HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 500 m - for OfficeConnect 1820; HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX

More products like this

NET Juniper Networks EX Series EX2300-48P - switch - 48 poorten - Beheerd - rack-uitvoering
NET Ubiquiti Unifi Switch POE+ 48x 10/100/1000 500W
NET Ubiquiti UniFi Enterprise - switch - 8 poorten - Beheerd
NET Juniper Networks EX Series EX2300-24P - switch - 24 poorten - Beheerd - rack-uitvoering
NET Ubiquiti UniFi Switch US-8-150W - switch - 8 poorten - Beheerd
1 – 5 of 41